OBRAZ INFORMACYJNY

Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

Stronę internetową zawsze tworzy się pod klienta. Pod jego potrzeby, rodzaj świadczonych usług oraz z uwzględnieniem specyfiki całej branży. Nie jest to oczywiście żadne odkrywcze stwierdzenie, jednak zanim zlecisz nam zaprojektowanie strony internetowej, będziemy musieli dlatego trochę się poznać. Na tej podstawie ocenimy, jaki rodzaj witryny będzie dla Ciebie najlepszy. Jakie są w tym zakresie możliwości?

Istnieje kilka rodzajów, typów stron internetowych, odpowiadających różnym grupom klientów. Oto najważniejsze i najczęściej wybierane spośród nich:

Strona one-page

Strona one-page w tłumaczeniu oznacza jedną stronę, czyli stronę pozbawioną dodatkowych podstron. Po takiej stronie użytkownicy poruszają się głównie poprzez scrollowanie, czyli przewijanie zawartości ekranu. Oczywiście za pomocą menu mogą oni także przenieść się od razu do potrzebnej sekcji i w ten sposób szybko uzyskać najważniejsze informacje.

Strona typu one-page to idealna strona wizytówkowa. Przeznaczona dla osób, które po prostu chcą mieć swoją witrynę, jednak nie potrzebują żadnych rozbudowanych treści. Będzie dlatego świetnym wyborem dla małych firm, które nie oferują obszernego wachlarza usług. Chętnie korzystają z niej również graficy, czy copywriterzy, dla których jest ona wirtualnym portfolio.

Strona firmowa

Strona firmowa, inaczej strona multi-page to propozycja dla średnich i dużych przedsiębiorstw, posiadających rozbudowaną ofertę usług. Jest najpopularniejszym rodzajem strony internetowej, wybieranym przez większość naszych klientów. W tym przypadku poza stroną główną tworzymy również dodatkowe podstrony, które pozwalają na dokładne przedstawienie Twojej działalności. Strona multi-page umożliwia zawarcie wszystkich informacji, jakich tylko potrzebujesz, przy jednoczesnym zachowaniu porządku i czytelności całej struktury.

Sklep internetowy

Sklep internetowy to oczywiście obowiązkowy rodzaj strony dla wszystkich osób, które sprzedają produkty. Podobnie jak w przypadku klasycznej witryny usługowej, zawsze dopasowujemy go do skali Twojej działalności. Utworzenie sklepu internetowego jest zadaniem najbardziej czasochłonnym i skomplikowanym, ponieważ wymaga uwzględnienia wielu dodatkowych kwestii, takich jak skonfigurowanie systemów płatności, przygotowanie regulaminu, utworzenie konta klienta, bezpieczeństwo powierzanych danych.

Dowiedz się, jakiej platformy potrzebuje Twój e-commerce: WooCommerce czy PrestaShop? Co będzie lepsze dla Twojego biznesu?

Tworzenie stron i sklepów internetowych z DANKOT

Nie ulega wątpliwości, że strona internetowa to dzisiaj tak zwany must have. Potrzebujesz jej, niezależnie od tego, co robisz i na jaką skalę świadczysz swoje usługi. Jeśli chcesz szybko ruszyć ze swoim biznesem, jednak brak strony to obecnie Twój główny problem, razem sprawnie go rozwiążemy! W DANKOT tworzymy strony internetowe dla każdego klienta i każdej branży, bez względu na to, czy ma to być prosty one-page, rozbudowana strona internetowa, czy sklep online. W każdym przypadku dostarczamy najlepszych i spersonalizowanych rozwiązań, dzięki którym nasi klienci mogą spełniać swoje marzenia!

 

Sprawdź również nasz poprzedni artykuł: Idealna strona internetowa, czyli jaka? ”.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *