Obraz ma cel informacyjny

Idealna strona internetowa, czyli jaka?

Tworzenie stron internetowych wymaga dysponowania określonymi umiejętnościami. I wbrew pozorom nie jest to tylko sama znajomość języka programowania. Idealna strona internetowa poza odpowiednią strukturą musi zostać uzupełniona również o szatę graficzną i warstwę tekstową. W praktyce okazuje się zatem, że nie zawsze jej zaprojektowanie jest tak proste, jak zdawało się na początku. Możesz jednak liczyć tu na naszą pomoc! Jak powinna wyglądać idealna strona internetowa?

Tworzenie stron internetowych – obowiązkowe elementy każdej witryny

Na przestrzeni lat zmieniają się technologie, trendy, algorytmy. Idealna i skuteczna strona powinna odpowiadać współczesnym standardom, a zarazem być na tyle ponadczasowa, aby przez jak najdłuższy czas można było określać ją mianem bardzo dobrej, a nawet perfekcyjnej. Jeśli właśnie podjąłeś decyzję, że potrzebujesz własnej strony internetowej lub chcesz odświeżyć starą witrynę, musisz zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • Responsywność, inaczej przystosowanie strony do wszystkich urządzeń mobilnych. Otwarta na telefonie, czy tablecie, powinna gwarantować takie same doznania użytkowe i wizualne jak na komputerze.
  • Intuicyjność obsługi, dzięki czemu użytkownicy będą mogli swobodnie poruszać się po stronie i łatwo odnajdywać potrzebne informacje. Twoja strona musi być po prostu użyteczna dla odwiedzających ją osób.
  • Frontend, czyli szatę graficzną i layout strony. To w szczególności spójna kolorystyka, logo, przyciski CTA, menu, stopka oraz rozmieszczenie poszczególnych sekcji i podstron.
  • Backend, a zatem wszystko to, co znajduje się za frontend’em i tym samym jest niewidoczne dla użytkownika. To zaplecze Twojej strony.
  • Warstwa tekstowa, która powinna być w każdym przypadku oryginalna, wartościowa i zoptymalizowana pod SEO.

Jeśli chcesz sprawdzić z czego składa się strona internetowa – Jak zbudowana jest strona www? Zapraszamy Cię tutaj!

Jak utworzyć idealną stronę internetową?

Samodzielne tworzenie strony internetowej przy braku umiejętności i wiedzy ze wszystkich tych dziedzin będzie kosztować Cię mnóstwo cennego czasu. Nie musisz jednak marnować na ten cel ani minuty. Jeśli chcesz mieć perfekcyjną stronę internetową, która spełnia wszystkie najnowsze standardy, jesteśmy tu od tego, aby taką dla Ciebie stworzyć!

Nasza agencja oferuje w tym zakresie pełny wachlarz usług. Co dokładnie to oznacza? To, że zaprojektujemy Twoją stronę od A do Z. Stworzymy wspomnianą powyżej warstwę backend i frontend, przystosujemy stronę do urządzeń mobilnych, zadbamy o jej intuicyjność i użyteczność, a na końcu uzupełnimy ją odpowiednimi treściami.

Potrzebujesz prostej wizytówki? Rozbudowanej strony dla dużej firmy? A może sklepu internetowego? Napisz lub zadzwoń, a my przedstawimy Ci wszystkie szczegóły i popularne rodzaje stron. Jeśli chcesz poznać nasze możliwości, zapraszamy Cię również do naszego portfolio.

Zobacz więcej o tym, jak powinna wyglądać skuteczna strona www? Zobacz tutaj!

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *